şehirde keyifli bir şeyler oluyor….

Newcastle “Pub with Restaurant” hayata tatlı bir mola vermek istediğinizde, keyifli, konforlu, lezzetli ve kaliteli zaman geçirebilmeniz için 1998’de açıldı ve her yeni şubesi ile sizlere bir adım daha yaklaştı. Hayatınızın içinde yer edindikçe büyüyen bir aile olduk ve başarımız siz misafirlerimizin varlığıyla daha da değerli hale geldi.

İlk günkü enerjimizle, çizgimizi bozmadan siz değerli misafirlerimizin yemek alışkanlıklarına lezzet, eğlence hayatlarına keyif katmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, yüzünüzü güldürmeyi ilke edinerek yılın her günü sizleri Newcastle’a bekliyoruz.

Newcastle “Pub with Restaurant” konsepti, orijinal atmosferiyle sizi alıp bambaşka bir yere götürmek ve şehri kapının dışında bırakmak üzere tasarlandı.

Sizlere
Öğlenleri tatlı bir mola,
İş çıkışında nefes aldıran saatler,
Akşamları lezzetli alternatiflerden oluşan keyifli bir yemek,
Geceleri ise dostlarla evinizin sıcaklığında leziz kokteyllerin eşlik ettiği sohbetler
vaat ediyoruz.

Yerli ve yabancı içki seçenekleri, zengin şarap kavı, Türk ve dünya mutfağının seçkin örnekleriyle hazırlanan menüsüne “Lounge, Blues, Jazz, Swing, Oldies ve Soft Rock“ tarzlarının unutulmaz klasikleri ve güncel “Soft Pop” parçaları eşlik eder.

Ankara’da başlayan yolcuğumuza Bursa ve İstanbul şubelerimiz ile yeni lezzet durakları ekledik. Sizleri tanıdık yüzlerin bir araya geldiği, yepyeni dostlukların temelinin atıldığı inanç, samimiyet ve sevgiyle kurulan Newcastle’da ağırlıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Hayattan çaldığınız keyifli anları 22 yıldır bizimle paylaştığınız için sonsuz teşekkürler.

NEW Blog